Pühapäeval toimus järjekorras IV Kuressaare Haigla Tervisematk, mis oli sedapuhku isadepäeva-hõnguline!

Matka eestvedaja Raili Rüütel kirjutas nii:

Isadepäeva imekena ilm tõi RMK Mändjala Loodusmaja juurest alanud matkale 33 osalejat, kes läbisid erinevate tempodega kokku viiskümmend viis 2,4 km pikkust ringi ehk 132 km.

Kõige pikema distantsi läbijaid oli seekord 3 matkalist- Edward Laane, Tõnu Vaher ning Arnold Nõmm, nemad läbisid 5x 2,4km.

Lisaks mõnusale matkarajale, ilusale ilmale ning tuulevaiksele Mändjala rannale said osalejad külastada Mändjala Loodusmajas üles pandud Putukapildi näitust ja nautida peale matka lõkke ääres istudes sooja teed.

Aitäh kõigile osalejatele! Järgmine matk juba detsembris!