452 0040

Aia 25, KuressaareNoortekabinet

Kuressaare Haigla Noorte Seksuaaltervise Kabinet

Teid ootab kogenud ja hinnatud ämmaemand Marje Altrov. Kabinet asub Kuressaare Ajamaja Ärimajas, Tallinna tn 16, II korrusel.

Oma küsimusega saad pöörduda ämmaemanda poole, kes vajadusel saab teha vajalikud analüüsid ja uuringuid ning kui vaja, suunata Sind edasi teise spetsialisti juurde. VASTUVÕTT ON TASUTA!

Kabinetis võtab vastu ka günekoloog, Pilleriin Ilmjärv. Tema vastuvõtule tulekuks tuleb eelnevalt aeg broneerida. Vastuvõtu ajad detsembris:

Kabinet Avatud:

Neljapäeviti 15:00 – 19:00

Telefon 53772387

 

Võimalus saada ka telefoni teel nõustamist!

Noortekabinetti on oodatud KÕIK neiud ja noormehed kuni 26. eluaastani (26-aastased kaasa arvatud) nii ravikindlustatud kui kindlustamata. 

Oodatud oled nii üksi, partneri kui sõbraga.

MIDA PAKUME NOORTEKABINETIS?

nõustamine erinevatel seksuaalsuse teemadel: seksuaalsus, lähedussuhted, seksuaalne identiteet seksuaalsel teel levivate haiguste diagnostika ja ravi neidude esmane günekoloogiline läbivaatus rasestumisvastase vahendi valikuga seotud nõustamine ning esmase ja korduva retsepti väljastamine raseduse (k.a. soovimatu raseduse) diagnoosimine, nõustamine, jälgimine noormeeste nõustamine nõustamine kohtingu / lähisuhte / seksuaal vägivalla kogemuse järgselt ja muudes hädaabi olukordades juhiseid jagatakse tervise riskikäitumise vähendamiseks seksuaalhariduslikud interaktiivsed loengud kooliõpilastele ja teistele huvigruppidele

VASTUVÕTULE REGISTREERIMINE

1) Digiregistratuur:  → digiregistratuur → saatekirjata aeg → *Täita tärniga lahtrid ja valida *Teenus: Ämmaemanda vastuvõtt (seksuaaltervis)

2) Email:  Palun kirjutada oma  nimi ja perekonnanimi ning vastuvõtu kuupäev.

3) Tulla OTSE kabinetti, ilma registreerimata N kell 15-19 Ajamaja II korrusele või helistada samadel aegadel kabinetti nr 53772387