452 0040

Aia 25, KuressaareIsikuandmete väljastamine

Isikuandmete väljastamine Kuressaare Haigla SA-st

Enne teabenõude esitamist tutvu oma olemasolevate terviseandmetega Patsiendiportaalis (www.digilugu.ee). Patisendiportaali sisenemiseks on vajalik ID-kaardi ja kehtivate ID-kaardi sertifikaatide ning PIN1 olemasolu või mobiil–ID olemasolu.

Terviseandmetest väljavõtete või koopia saamiseks:

  • täitke haigla sekretäri juures (Aia 25, Kuressaare, B korpus III korrus) avaldus terviseandmete saamiseks tööpäeviti kella 8.00-15.30 või
  • laadige haigla veebilehelt oma arvutisse avalduse vorm, täitke ja allkirjastage see digitaalselt ning edastage andmekaitse@saarehaigla.ee;
  • avalduse vormi leiate siit (Word-formaat) ja siit (pdf-formaat).
  • helistage info saamiseks telefonil 452 0010 või saatke päring andmekaitse@saarehaigla.ee.

NB! Paberkandjal taotluse esitamisel peab olema esitatud ka isikut tõendav dokument. Postiga saadetud taotlusele peab olema lisatud selgelt loetav koopia isikut tõendavast dokumendist. Elektrooniliselt täidetud taotlus peab olema digitaalselt allkirjastatud.

Isikuandmed väljastatakse:

  • kui andmete küsija soovib andmeid enda kohta (esitada isikut tõendav dokument);
  • kui andmete küsijal on õigus saada teise isiku andmeid õigusaktidest tulenevalt ning ta esitab selle tõendamiseks dokumendi (sünnitunnistus, kohtu otsus, pärimisõiguse tunnistus vms)
  • kui andmete küsija, kes soovib andmeid teise isiku kohta, esitab selle isiku  omakäeliselt või digitaalselt allkirjastatud volituse.

Kuressaare Haigla SA-s väljastab sekretär (Aia 25, 93815 Kuressaare, B korpus  III korrus) isikuandmeid tööpäeviti kella 8.00-15.30. Paberkandjal dokumentide väljastamisel tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Päringu vastuse saame soovi korral saata teile elektroonselt e-posti teel. Saadetav vastus krüpteeritakse, mistõttu on vajalik kehtivate ID-kaardi sertifikaatide ning PIN1 olemasolu. Rohkem infot ID-kaardi kasutamise kohta www.id.ee.

Andmete küsijale väljastatakse dokumendid tema enda kohta 5 tööpäeva jooksul ja teiste isikute kohta 15 tööpäeva jooksul alates avalduse saamisest.