452 0040

Aia 25, KuressaareTervisematk

Registreerimise info

Kuressaare haigla tervisematka peamine eesmärk on kutsuda inimesi oma tervisesse panustama ning ühiselt suvist ilma nautima ning liikuma! Liikumine ja sport vähendab stressi, parandab meeleolu ja kehalist vormi, tõrjub peast muremõtted ning kingib uut hingamist ja motivatsiooni.

Ühtlasi on sellel tervisematkal võimalus teha ka pisut head- registreerimisel on miinimumtasu 5 eurot, aga kes soovib, võib panustada ka rohkem. Kogu tulu läheb Kuressaare haigla taastusravi arendamiseks, et kõik saarlased saaksid liikumisest rõõmu tunda.

Siinkohal on meil abiks Kuressaare Haigla Toetusfond (https://www.kht.ee/). Soovides toetada Kuressaare Haigla pingutusi ja samme kogukonna tervise taastamisel, selle hoidmisel ja edendamisel, saab seda teha kas koostöö korras või rahalise toetusena. Tervisematk on üks viis teha head iseendale ning registreerimistasuga toetada haigla üllaid eesmärke kogukonna tervise parendamisel. 

Tervisematkale REGISTREERIMINE:
Registreerimistasu 5 eurot (kes soovib, võib teha suurema annetuse) saab kanda Sihtasutus Kuresaare Haigla Toetusfondi kontole:
Swedbank: EE592200221076182498
Selgitus: Tervisematk 2021