452 0040

Aia 25, Kuressaare



Haldusosakond

Aira Lepp
üldperenaine
aira.lepp@saarehaigla.ee

452 0088

Marko Adel
meditsiinitehnika insener
marko.adel@saarehaigla.ee

 

Urmas Soilts
auto-transpordikorraldaja
urmas.soilts@saarehaigla.ee

452 0163

Aare Henrikson
elektromehaanik
aare.henrikson@saarehaigla.ee

452 0051

Kaido Reemann
IT spetsialist
kaido.reemann@saarehaigla.ee

452 0011

Priit Enno
IT spetsialist
priit.enno@saarehaigla.ee

452 0011

 

INFO

Haldusosakonna töövaldkonnad haiglas on:

1. Üldmajandus
2. Materjalidega varustamine
3. Pesumajandus
4. Territooriumi korrashoid
5. Laomajandus
6. Meditsiinitehnika
7. Elektromehaanika
8. Tehnilised kommunikatsioonid
9. Autotransporditeenus

Haigete transportimine raviasutusest raviasutusse raviarsti saatekirja alusel.
Patsientide transport uuringutele ja konsultatsioonidele Tallinnasse igal kolmapäeval (tasuline).
Haigete transport haiglast maakonna piires (tasuline).