Laureaadid

15. detsembril selgusid Kuressaare Haigla 2017. aastapreemiate laureaadid.

HEA PATSIENT

Eestis toimub üleminek pabersaatekirjadelt digisaatekirjadele. See tähendab, et eriarsti saatekirja enam paberil patsiendile ei väljastata, vaid see liigub digitaalselt tervise infosüsteemi kaudu. Selleks, et üleminek oleks sujuv ja toimuks tõrgeteta, teevad  Sotsiaalministeerium, Eesti Haigekassa, Tervise ja heaolu infosüsteemide arendamise keskus, Eesti Perearstide Selts ja Eesti Haiglate Liit omavahel tihedat koostööd.

Seoses viieaastase ravijuhi ametiaja täitumisega, otsib Kuressaare Haigla SA uut ravijuhti

Kuressaare Haigla SA on 400 töötajaga ambulatoorseid ja statsionaarseid tervishoiuteenuseid osutav
üldhaigla Saare maakonnas. Haigla meeskonda on oodatud
RAVIJUHT,
kelle vastutusalaks on haigla ravitöö korraldamine ning tervishoiuteenuse arendamine

Kuressaare Haigla D-Korpuse rekonstrueerimisega seotud ümberkorraldused

Seoses Kuressaare Haigla D-Korpuse rekonstrueerimisega ja Tervisekeskuse rajamisega muutub patsientide ligipääs perearstide kabinettidesse.

Kuressaare Haigla tuvastab kiirelt kahtlased sünnimärgid

Dermtest tuvastab kiirelt ohtlikud sünnimärgid ka kodusaarel

Saaremaal elamise üheks märksõnaks on eraldatus, mis on ühtviisi saarlastele nii ilu kui valu eest. Nii mõnigi tervisehäda nõuab probleemi lahendamiseks või lihtsalt kontrolliks paratamatult reisi pealinna või mujale Eestisse. Nüüd on saarlastel aga põhjust rõõmustada, sest Kuressaare haiglas pakutav uus protseduur säästab vähemalt ühest lisareisist, mis tulnuks ette võtta neil, kellele valmistavad muret kahtlased sünnimärgid. Pealtnäha süütu nahaplekk võib osutuda millekski tõsisemaks, seega peab siinkohal hästi paika vanarahva ütlemine- parem karta kui kahetseda.