Kuressaare Haigla töötajaid said hulgaliselt tunnustust

Kas teadsite, et meie seas on tõeliselt suure tähega tegijaid?  Me täname teid, Alina, Inga ja Helgi, et olete meil olemas ning tunneme suurt rõõmu, et saarlaste kogukonnal on võimalus saada osa teie tööst ja olemusest. Olete imetlusväärsed. Palju õnne!

21. veebruaril Kuressaare raekojas toimunud tunnustusüritusel andsid Saaremaa vallavolikogu esimees Jaanus Tamkivi ja vallavanem Mikk Tuisk üle Saare maakonna vapimärgi ja teenetemärgid ning kuulutati välja Saaremaa aasta inimene ja aasta tegu 2022.

Saaremaa aasta inimene 2022 on Kuressaare haigla arst Alina Zhenchenko!

Tervise- ja tööminister Peep Peterson ja terviseala asekantsler dr Heidi Alasepp tunnustasid 20. veebruaril Maarjamäe lossis toimunud pidulikul vastuvõtul viimaste aastate tegusamaid tervisedendajaid igast Eesti maakonnast.

Tunnustatud sai ka Kuressaare haigla infektsioonikontrolli õde, maakonna COVID-19 vaktsineerimise eestvedaja Inga Adamson.

Kuressaare haigla vastutav ämmaemand Helgi Tammur sai presidendilt teenetemärgi.