Üleskutse: aitame luua tegevust Kuressaare Haigla psühhiaatria osakonda

Armsad saarlased! Kuressaare Haigla psühhiaatriaosakond võõrustab inimesi noortest kuni eakateni välja. Oma seisundi tõttu psühhiaatria osakonda sattunud inimesed vajaksid hädasti tegevusi, millega end osakonnas viibides tegevuses hoida.

Pöördume kogukonna poole lootuses, et kellelgi juhtub olema üle asju, mis aitaksid patsientidel sotsialiseeruda ning mõttemootorit käimas hoida. Samuti oleme kõik juba korduvalt rõhutanud, et treenimine on vaimse tervise seisukohalt ülioluline, mistõttu loodame, et saame patsientidele ka füüsilist aktiivsust pakkuda.

Väga oleksid oodatud järgmised asjad:

Trenažöörid - sõude-ergomeeter, jooksulint, velotrenažöör jms.

Raamatud - eneseabi, lasteraamatud, pildiraamatud, ilukirjandus.

X box kinect - meelelahutuse ja liikumise ergutamiseks.

Samuti pusled, lauamängud ja mis iganes muu võiks olla niisugune, millega end tegevuses hoida ning võiks haiglas viibides rõõmu pakkuda.

Palume väga, et asjad oleksid korralikud, puhtad ja kasutuskõlbulikud. Kui kellelgi juhtub midagi eelnimetatust üle olema, anna palun märku Fb sõnumites või press@saarehaigla.ee.

Võib olla pilt järgmisest: mööbel ja tekst