Tööpakkumine PAIK tervisejuht

Tule meie PAIK-meeskonda ÕEKS

PAIK-meeskonna eesmärk on koos perearstide ja -õdede, Kuressaare haigla spetsialistide ning kohalike omavalitsuste sotsiaaltöötajatega luua uus teenus krooniliste haiguste ja sotsiaalmuredega patsientide toetamiseks. Õe roll on patsiendi terviseteenuste koordineerimine ning koostöö patsiendi võrgustikuga tema tervise hoidmise heaks.
Peamised ülesanded:
•    Patsiendiga koostöös tema tervise ja toimetuleku hindamine;
•    Erinevate spetsialistide kaasamine patsiendi terviseplaani koostamisse;
•    Patsiendi terviseplaani jälgimine ja koordineerimine;
•    Patsiendi ja tema pere toetamine tema tervise hoidmise protsessis;
•    Teenuse arendamises kaasa rääkimine.

Sobid hästi meie meeskonda, kui oled avatud meelega, eesmärgile orienteeritud ja patsiendikesksust väärtustav. Hindad koostööd, kuid naudid ühtviisi töötamist nii meeskonnas kui ka iseseisvalt.

Hea suhtlemisoskus on Sul veres ning keerulistes olukordades ei kaota Sa pead. Oled valmis erialaseks täiendkoolituseks kohe tööle asudes.

Sul on õendusalane haridus.

Meie juures ootab Sind;
•    Võimalus oma tööga patsientide igapäevaelu paremaks muuta;
•    Sõbralik, kokkuhoidev ja üksteist toetav PAIK-projekti meeskond;
•    Koolitus- ja arenguvõimalused;
•    Osaliselt kaugtöö võimalus.

Lisainfo telefonil 5323 3155.

Kandideerimiseks saada oma CV e-posti aadressil pille-liisa.nooska@saarehaigla.ee.