Kuressaare Haigla tervisematk 2021

27. juunil kell 11:00 kuni 15:00 toimub Kuressaare haigla tervisematka 2021 esimene etapp! Esimene etapp toimub Kuressaare lossipargis ja distants alates 2,3 km (ehk ühe pargiringi pikkus).

Kuressaare haigla tervisematka peamine eesmärk on kutsuda inimesi oma tervisesse panustama ning ühiselt suvist ilma nautima ning liikuma!

Liikumine ja sport vähendab stressi,

parandab meeleolu ja kehalist vormi, tõrjub peast muremõtted ning kingib uut hingamist ja motivatsiooni.

Ühtlasi on sellel tervisematkal võimalus teha ka pisut head- registreerimisel on miinimumtasu 5 eurot, aga kes soovib, võib panustada ka rohkem. Kogu tulu läheb Kuressaare haigla taastusravi arendamiseks, et kõik saarlased saaksid liikumisest rõõmu tunda.

REGISTREERIMINE:

Registreerimistasu 5 eurot (kes soovib, võib teha suurema annetuse) saab kanda Sihtasutus Kuresaare Haigla Toetusfondi kontole:

Swedbank: EE592200221076182498

Selgitus: Tervisematk 2021

Teine, juulis toimuv etapp toimub Karujärvel. Kolmas ja viimane etapp ootab ees 28.augustil kell 20:00 Kaalis.

Osalejate vahel loosime auhindu! Iga etapi pikima distantsi läbijale eriauhind!

Tänu Sinule oleme tervemad!