Tõrked digiregistraruuris vaktsineerimisele registreerimisel!

Head inimesed! Saime infot, et digiregistratuuris vaktsineerimisele registreerimisel esinevad tehnilised tõrked!

Kuressaare Haiglast sõltumatutel põhjustel on seega digiregistratuuris vaktsineerimisele registreerimine hetkel raskendatud.

Kui te soovite end kirja panna kas AstraZeneca korduvvaktsineerimisele (31. mail ja 14. juuni) või siis 14. mail toimuvale Modernaga vaktsineerimisele, kasutage selleks Kuressaare Haigla telefoniliini numbril 51982986 (E-R kell 09.00-16.00). Tegeleme praegu lahenduste otsimisega ning peagi avame ka teise telefoniliini, et ühte liini mitte veel rohkem üle koormata. Saame peagi anda ka täpsemat infot!

Hoiame teid jooksvalt asjadega kursis nii siinsamas facebookis kui ka kodulehel www.saarehaigla.ee!

Meie poolt vabandused, et info on niivõrd hüplik - proovime teid hoida kursis kõigi arengutega ja muutustega, mis jooksvalt toimuvad. Aitäh mõistmise eest