Kuressaare Haiglas saab SARS-CoV-2 tasulisele PCR testile!

Palju esitatud küsimusele vastus: Kuressaare Haiglas saab SARS-CoV-2 tasulisele PCR testile!

Hind: 65EUR

Registreerida aadressil labor@saarehaigla.ee.

Meilile kirjutage järgnev info: NIMI, ISIKUKOOD, KUUPÄEV (millal soovite proovi anda) ja kas on vaja ka inglisekeelset sertifikaati. Võimalusel palume ette registreerida vähemalt üks tööpäev enne proovi andmist kell 8.00-15.00 E-R. (kui soovid tasulist proovi andma tulla esmaspäeval, palun registreeri end juba reedel enne kella 15.00)

Proove saab anda haigla peaukse kõrval telgis 8.00-10.00. Vastused saab sama päeva õhtul. Sertifikaadi saab kätte laborist (esimene korrus, peauksest vasakul).

Nädalavahetustel ja tööpäevadel peale 16.00 labori telefonil helistades registreerida ega infot SARS-CoV-2 testi kohta ei saa.