COVID-19 ANALÜÜSIDE ANDMISE KORD KURESSAARE HAIGLA EES ASUVAS TELGIS

Kuressaare Haigla SA laboris on võimalik määrata tasulist Covid-19 nina – neelu analüüsi.

Labori e-postiaadressile labor@saarehaigla.ee  tuleb saata kiri, kus on ära märgitud nimi, isikukood, e-postiaadress ja kas soovitakse inglisekeelset tõendit. Vastus saadetakse kliendi digilukku.

Vajadusel saab proovi vastuse ja tõendi laboris välja trükkida. Ülekandearve antakse kaasa pärast analüüsi andmist.

Perearsti või eriarsti saatekirjaga analüüse, mida teostab Kuressaare Haigla labor on võimalik

anda esmaspäevast reedeni  8.00 – 9.30 ja pühapäeval 11.00 – 11.30

Synlabi laborisse saadetavate analüüside andmiseks on aeg kliendiga eelnevalt telefoni teel kokku lepitud.

Proove saab anda esmaspäevast reedeni 8.00 – 10.30 ja pühapäeval kliendiga eelnevalt

kokkulepitud ajal. Koduvisiidid on Synlabi poolt eelnevalt kokkulepitult 11.00-13.00

Laupäeviti analüüse ei võeta!

NB! Covid-19 analüüse võetakse Kuressaare Haigla SA ees asuvas telgis (Aia 25)

Testimisele tulles tuleb kaasa võtta ID kaart ja kanda maski.