452 0040

Aia 25, Kuressaare Kõrva-nina-kurguarst Oliver Vaide alustab vastuvõtte ja operatsioonide teostamist Kuressaare Haiglas.

Alates septembrikuust alustab Kuressaare Haiglas tööd kõrva-nina-kurguarst Oliver Vaide.

Oliver Vaide on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1998. a ja otorinolarüngoloogia residentuuri 2002. a. Dr Vaide alustas arstlikku tegevust 1999. aastal Tallinna Keskhaiglas, 2003. aastal siirdus ta Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ning alates 2005 töötab erakliinikus SA Kõrva-Nina-Kurguhaiguste Kliinik.


Dr Vaide on arst, kelle erialane tegevus ei piirdu ainult ambulatoorsete vastuvõttudega. Lisaks kõrva-nina-kurguhaiguste kirurgiliste probleemide lahendamisele (laste adenoidide eemaldamised, keskkõrva dreneerimised, kurgumandlite eemaldamised, nina ja ninakõrvalkoobaste operatsioonid) tegeleb ta Kuressaare haiglas ka uneaegsete hingamishäirete, norskamise, häälehäirete, kuulmise- ja tasakaaluprobleemidega.

Vastuvõtule on oodatud igas vanuses kõrva-nina-kurgu probleemidega patsiendid. Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti või muu eriarsti saatekiri. Perearstidel on võimalik vastuvõttude vahelisel ajal küsida eriaalast nõu ka E-konsultatsiooni teel.

Dr. Oliver Vaide vastuvõtud toimuvad 6, 7, 14, 20, 21 ja 28. septembril.  

Kuressaare Haigla tänab dr Oliver Vaide otsuse eest panustada Saaremaa tervishoidu.