Psühhiaater Ellu Eik alustab Kuressaare Haiglas vastuvõtte

Alates septembrikuust alustab Kuressaare Haiglas ambulatoorseid vastuvõtte psühhiaater Ellu Eik.

Ellu Eik on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1978. a ja psühhiaatria internatuuri 1979. a. Dr Eik alustas arstlikku tegevust 1980. aastal Pilguse Psühhiaatriahaiglas, seejärel 1984. aastal Pärnu linnahaiglas ning alates 1989 Tallinna Wismari Haiglas. Milleeniumi vahetusele eelnevatest aastatest alates oli dr Eik tegev erinevates uimastisõltlastega tegelevates organisatsioonides – OÜ Elulootus, Eesti Tervisekasvatuse Keskus, Lääne-Tallinna Keskhaigla. Alates 2009 kuni käesoleva aastani oli Ellu Eik tegev Soome Vabariigi erinevates tervishoiasutustes. Ellu Eikil on alates 1980. aastast suvekodu Saaremaal.

Kuressaare Haigla tänab dr Ellu Eiki otsuse eest panustada Saaremaa tervishoidu.