Naistearst Tiiu Aro alustab Kuressaare Haiglas vastuvõtte

Alates septembrikuust alustab Kuressaare Haiglas ambulatoorseid vastuvõtte naistearst Tiiu Aro.

Tiiu Aro on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1976. a ja internatuuri naistearstina 1977. a. Tema esimene töökoht oli Tartu Linna Onkoloogiadispanser (praegune Tartu Ülikooli Kliinikumi Hematoloogia- ja onkolooloogiakliinik).  Aro töötas naistearst-radioloogina, osakonna juhatajana. Lisaks pahaloomuliste kasvajate kiiritusravile oli Aro ka opereeriv  onkogünekoloog. 1986. a juulist kuni 1996. a detsembrini töötas Tiiu Aro Tartu Naistekliiniku peaarstina. 1996. a lõpus sai Tiiu Arost sotsiaalminister. 1999. a maist kuni 2017. a juulini töötas Terviseameti juhina. Paralleelselt administratiivse tööga on Tiiu Aro järjepidevalt tegutsenud naistearstina.

Kuressaare Haigla tänab Tiiu Arot otsuse eest panustada kodusaare tervishoidu.